Konto Twisto

Z kontem Twisto otrzymujesz karty Mastercard do płacenia w dowolnym miejscu, dodatkowe środki na zakupy, specjalne rabaty i dłuższy czas na spłatę. Możesz rozłożyć swoje wydatki na trzy części za darmo lub do 12 miesięcy. Załóż konto Twisto i płać po swojemu.

Dowiedz się więcej

Wszystkie taryfy

Aplikacja Twisto

Z aplikacją Twisto łatwo łatwo sprawdzisz wszystkie swoje transakcje, podzielisz płatności na raty a dodatkowo Twoje zakupy zostaną automatycznie podzielone na 20 kategorii.

Podziel na 3 w e-sklepach

Płać w trzech ratach za 0 zł w ponad 500 e-sklepach. Za pomocą konta Twisto zapłacisz pierwszą ratę czyli jedną trzecią rachunku, a pozostałe dwie trzecie w kolejnych miesiącach.

Raty Twisto

Planujesz większe wydatki? Podziel je na 3-12 rat. Możesz to zrobić w aplikacji lub na koncie Twisto za pomocą tylko kilku kliknięć.

Odroczenie terminu płatności

Potrzebujesz więcej czasu na spłatę? Nie ma sprawy. Z Twisto wystarczy, że zapłacisz 10%, a resztę możesz odroczyć do następnego miesiąca.

Jednorazowa karta ratalna

Wiesz, że czeka Cię większy wydatek? Z jednorazową kartą ratalną zapłacisz w 3-12 rat szybko i bezpiecznie. Wysokość prowizji sprawdzisz i zaakceptujesz przed utworzeniem karty.

Podziel na 3 w aplikacji

Żaden większy lub niespodziewany wydatek nie będzie dla Ciebie problemem. Kupując w trzech częściach, płacisz stopniowo, bez prowizji i innych opłat, za 0 zł.

Cashback

Oszczędzaj nawet wtedy, gdy płacisz. Odkryj cashback w dziesiątkach sklepów internetowych i zaoszczędź do 10% kwoty, którą płacisz.

Taryfy Online i Space

Płatności mobilne

Portfel to przeżytek. Płać telefonem lub smartwatchem za Google Pay lub Apple Pay.

Fizyczna karta Twisto

Wybierz jeden z dwóch wzorów i rób zakupy w sklepach stacjonarnych lub online.

Wirtualna karta Twisto

Płać z Twisto, gdy tylko Twoje konto zostanie zatwierdzone. Utwórz wirtualną kartę w aplikacji Twisto lub po zalogowaniu się do konta.

Jednorazowa karta ratalna

Planujesz duży wydatek? Dzięki jednorazowej karcie możesz uporać się z nim za jednym zamachem. Utwórz kartę w aplikacji Twisto lub na swoim koncie.

Twisto Split

Koniec z przeliczaniem rachunków po kolacji lub wspólnych zakupach z przyjaciółmi. Podziel płatności zbiorcze kilkoma kliknięciami.

Korzystny kurs wymiany Space

Kupuj taniej o 3% w sklepach stacjonarnych za granicą lub online.