KARTA TWISTO

Jedna karta, kosmos możliwości

Karta wirtualna dostępna od ręki w aplikacji. Zero prowizji i ukrytych kosztów, pełna kontrola nad wszystkimi wydatkami. Kartę fizyczną możesz zamówić w każdej chwili.

Chcę kartę Twisto
Jak to działa?

Płać mobilnie z kartą wirtualną

01 — Karta wirtualna dostępna od razu

Rejestracja zajmie Ci kilka minut. Po weryfikacji możesz od razu ruszyć na zakupy z kartą wirtualną w aplikacji.

02 — Karta fizyczna na zamówienie

Nadal możesz zamówić kartę fizyczną w sekcji Karta w aplikacji. Wybierz kartę w kolorze żółtym lub czarnym.

03 — Google Pay i Apple Pay

Kartę Twisto (wirtualną i fizyczną) możesz z łatwością dodać do Google Pay lub Apple Pay, by płacić wszędzie telefonem. Płatności mobilne są dostępne dla użytkowników planu Space. Sprawdź

Add a virtual card to Apple Pay/Google Pay
Jak Twisto może Ci pomóc?

Twoje finanse pod kontrolą

1 – Poduszka finansowa

Z Twisto możesz czuć się bezpiecznie w razie nagłych wydatków. Korzystaj z odroczenia zawsze, gdy tego potrzebujesz. Zapłać w terminie 10 proc. wykorzystanego limitu powiększone o prowizję do 15 dnia kolejnego miesiąca. W następnym miesiącu możesz znowu przesunąć do 90 proc. Wydatków.
Sprawdź jak przesunąć płatność

2 – Najlepszy kurs wymiany

Płać za granicą lub w zagranicznych sklepach internetowych i ciesz się najlepszym kursem wymiany. Wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard. Bez opłat i prowizji, które naliczają banki.

3 – Pełna kontrola

Karta Twisto nie jest połączona z Twoim kontem bankowym, więc Twoje środki są w pełni bezpieczne. Jeśli ją zgubisz, nic się nie dzieje. Możesz ją zablokować lub odblokować w aplikacji.