Przesuń płatność na później

Chcesz zapłacić później? Z Twisto to nie problem!

  • Płacisz tylko część rachunku Twisto.
  • Resztę przesuwasz na kolejne miesiące.
  • Ty decydujesz, jaką kwotę chcesz odłożyć w czasie.
  • Po rejestracji w Twisto płać do 45 dni bez opłat.

Co zyskujesz odraczając płatność?

Płacisz tylko 10% rachunku

Minimalna kwota, jaką musisz uregulować, to 10%. Możesz więc przesunąć na później większość wydatków (raty nie mogą być odraczane).

Masz wszystko pod kontrolą

Minimalna kwota, jaką musisz uregulować, to 10%. Możesz więc przesunąć na później większość wydatków (raty nie mogą być odraczane).

Nie musisz nic zmieniać

Kwota odroczenia jest automatycznie dodawana do kolejnego rachunku Twisto.

Sprawdź, ile to kosztuje

Za pomocą suwaka wybierz kwotę, którą chcesz odroczyć na kolejny miesiąc i sprawdź wysokość opłaty.

ILE TO KOSZTUJE?

25 zł

10 000 zł

Prowizja

Koszt odroczenia

Odsetki kapitałowe

Jak to działa?

Potrzebujesz więcej czasu na płatność? Przesuń na następny miesiąc do 90% rachunku jednym kliknięciem - w aplikacji lub po zalogowanie się na stronie Twisto.

1 – Wejdź w swój miesięczny rachunek.

2 – Kliknij “Przełóż spłatę o miesiąc”.

Zvol kolik se ti teď hodí zaplatit

3 – Wybierz, jaką kwotę przekładasz na kolejny miesiąc.

Hned uvidíš, kolik tě odložení bude stát

4 – Sprawdź, ile będzie Cię to kosztować.

A už stačí jen potvrďit tvoji volbu

5 – Potwierdź odroczenie płatności. Szczegóły znajdziesz w mailu i aplikacji.

Dołącz do Twisto i pobierz aplikację!

Sprawdź, co możesz zyskać:

  • Więcej możliwości dzięki dodatkowym środkom na zakupy.
  • Wygodę. Wszystkie transakcje Twisto opłacasz za jednym razem.
  • Płacisz wszędzie wirtualną kartą Twisto.
  • Bezpieczeństwo - szczegóły karty Twisto dostępne są tylko w aplikacji.
  • Zarządzaj większymi płatności, tak jak wolisz.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega Twisto Kredyt i czym różni się od konta Twisto i Twisto Free?

Każdy klient rejestrując się w Twisto podpisuje z nami umowę, która umożliwia mu korzystanie z darmowego konta z limitem kredytowym - Twisto Free. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty części bezpłatnego limitu na kolejny okres rozliczeniowy i zaakceptujesz oferowane warunki, podpiszemy z Tobą nową umowę na Twisto Kredyt. Twisto Kredyt da Ci możliwość przesunięcia również kolejnych płatności w przyszłości.

Na ile czasu zawierana jest umowa Twisto Kredyt?

Umowa Twisto Kredyt odnawiana jest automatycznie. Poinformujecie Cię mailowo o tym fakcie z wyprzedzeniem, zanim to nastąpi.

Co dzieje się po 121 dniach?

Po zakończeniu 121 dniowego okresu, umowa Twisto Kredyt odnawia się automatycznie, na dotychczasowych warunkach na kolejny okres 121 dni. Dzięki temu bez przeszkód i formalności możesz przesuwać kolejne płatności, a jednocześnie korzystać z darmowego limitu w koncie. Samo przedłużenie umowy nie powoduje żadnych kosztów. Koszt poniesiesz dopiero wtedy, gdy ponownie odroczysz płatność.

Jakie jest RRSO dla Twisto Kredyt?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Twisto Kredyt wynosi 63,63%. Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład przy całkowitej kwocie kredytu 1500 zł - oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł.

Jaki jest koszt przesunięcia spłaty w ramach Twisto Kredyt?

Koszt przesunięcia na następny okres rozliczeniowy dla każdych 100 zł na wynosi 1,61 zł. Poniesiesz ten koszt wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się odroczyć płatność na kolejny okres rozliczeniowy. Nic nie płacisz za samą możliwość odroczenia.

W jaki sposób rozwiązać umowę Twisto Kredyt?

Wystarczy zgłosić się do nas na co najmniej 14 dni przed upływem okresu obowiązywania aktualnej umowy. W tym celu możesz wysłać do nas mail na adres kontakt@twisto.pl, zadzwonić na infolinię lub wysłać pisemne wypowiedzenie pocztą. Do zamknięcia umowy niezbędna jest spłata wszystkich zobowiązań w stosunku do Twisto.

Savings icon

Reprezentatywny przykład dla produktu kredyt konsumencki – limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy Twisto Kredyt: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 47.98%, całkowita kwota kredytu 1 000 zł, oprocentowanie stałe 20,5%, całkowity koszt kredytu 398,00 zł (w tym prowizja 193,00 zł, odsetki kapitałowe 205 zł), całkowita kwota do spłaty 1 398,00 zł, okres obowiązywania Umowy Twisto Kredyt – 365 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.05.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę - Twisto Polska sp. z o.o.