PRZESUŃ PŁATNOŚĆ

Wolisz zapłacić później? Nie ma sprawy.

Zapłać część rachunku, a resztę przesuń na następny miesiąc jednym kliknięciem - w aplikacji lub koncie online. Sprawdź ile to kosztuje i zdecyduj.

JAK TO DZIAŁA

Płać po swojemu, kiedy chcesz

01 — Wykorzystaj miesięczny limit

Rób zakupy korzystając z limitu. Na koniec miesiąca podsumujemy Twoje wydatki kartą Twisto i poprosimy o ich uregulowanie.

02 — Zdecyduj ile chcesz zapłacić

Możesz przesunąć do 90 proc. wydanej kwoty na następny miesiąc. Wybierz, ile chcesz zapłacić od razu i sprawdź koszt odroczenia.

03 — Przesuń płatność na następny miesiąc

Zapłać w terminie pozostałe 10 proc. i korzystaj dalej z dostępnego limitu. Prowizję za odroczenie zapłacisz za dwa miesiące.

Defer you monthly statement

Sprawdź koszt odroczenia płatności

Wybierz kwotę, którą chcesz odroczyć przesuwając suwak.

Do 16.05
Od 17.05
Do 16.05
Od 17.05
ILE TO KOSZTUJE?

25 zł

10 000 zł

Prowizja

Savings icon

Reprezentatywny przykład dla produktu kredyt konsumencki – limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy Twisto Kredyt: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 47.98%, całkowita kwota kredytu 1 000 zł, oprocentowanie stałe 20,5%, całkowity koszt kredytu 398,00 zł (w tym prowizja 193,00 zł, odsetki kapitałowe 205 zł), całkowita kwota do spłaty 1 398,00 zł, okres obowiązywania Umowy Twisto Kredyt – 365 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.05.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę - Twisto Polska sp. z o.o.

POZNAJ KORZYŚCI

Jak Twisto może Ci pomóc

Poduszka finansowa

Z Twisto możesz czuć się bezpiecznie w razie nagłych wydatków. Korzystaj z odroczenia zawsze, gdy tego potrzebujesz. Ureguluj minimum 10% wykorzystanego limitu, a prowizję zapłacisz za 2 miesiące.

Bez formalności

Wystarczy kilka kliknięć, aby przesunąć płatność. Bez wychodzenia z domu, formularzy i rozmów z konsultantem. Wszystko zostanie między Tobą i Twoją apką.

Jasne zasady

Przypomnimy Ci o konieczności zapłaty. Nie ponosisz żadnych kosztów w miesiącu, w którym nie przesuwasz płatności.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega Twisto Kredyt i czym różni się od konta Twisto i Twisto Free?

Każdy klient rejestrując się w Twisto podpisuje z nami umowę, która umożliwia mu korzystanie z darmowego konta z limitem kredytowym - Twisto Free. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty części bezpłatnego limitu na kolejny okres rozliczeniowy i zaakceptujesz oferowane warunki, podpiszemy z Tobą nową umowę na Twisto Kredyt. Twisto Kredyt da Ci możliwość przesunięcia również kolejnych płatności w przyszłości.

Na ile czasu zawierana jest umowa Twisto Kredyt?

Umowa Twisto Kredyt odnawiana jest automatycznie. Poinformujecie Cię mailowo o tym fakcie z wyprzedzeniem, zanim to nastąpi.

Co dzieje się po 121 dniach?

Po zakończeniu 121 dniowego okresu, umowa Twisto Kredyt odnawia się automatycznie, na dotychczasowych warunkach na kolejny okres 121 dni. Dzięki temu bez przeszkód i formalności możesz przesuwać kolejne płatności, a jednocześnie korzystać z darmowego limitu w koncie. Samo przedłużenie umowy nie powoduje żadnych kosztów. Koszt poniesiesz dopiero wtedy, gdy ponownie odroczysz płatność.

Jakie jest RRSO dla Twisto Kredyt?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Twisto Kredyt wynosi 63,63%. Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład przy całkowitej kwocie kredytu 1500 zł - oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł.

Jaki jest koszt przesunięcia spłaty w ramach Twisto Kredyt?

Koszt przesunięcia na następny okres rozliczeniowy dla każdych 100 zł na wynosi 3,32 zł. Poniesiesz ten koszt wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się odroczyć płatność na kolejny okres rozliczeniowy. Nic nie płacisz za samą możliwość odroczenia.

W jaki sposób rozwiązać umowę Twisto Kredyt?

Wystarczy zgłosić się do nas na co najmniej 14 dni przed upływem okresu obowiązywania aktualnej umowy. W tym celu możesz wysłać do nas mail na adres kontakt@twisto.pl, zadzwonić na infolinię lub wysłać pisemne wypowiedzenie pocztą. Do zamknięcia umowy niezbędna jest spłata wszystkich zobowiązań w stosunku do Twisto.