Płać do 45 dni. Bez kosztów.

Twisto przypisze Ci miesięczny budżet na zakupy. Na płatność bez kosztów, masz czas do 15 dnia kolejnego miesiąca.(RRSO 0%)

Dzięki ratom Twisto z łatwością poradzisz sobie z większymi wydatkami.

Zakupy powyżej 200 zł szybko i sprawnie podzielisz na 3-12 miesięcznych rat (RRSO 113,5%). Lub na trzy raty w wybranych sklepach ZA DARMO (RRSO 0%).

Balansuj wydatki dzięki elastycznym spłatom.

Minimum płatności to 10% Twojego miesięcznego rachunku. Resztę rachunku możesz elastycznie przesunąć na kolejne miesiące. (RRSO 47,98%)

Kartą Twisto zapłacisz w dowolnym miejscu.

Dodaj kartę Twisto w Google/Apple Pay i płacić nią w kraju i za granicą, online i w sklepach stacjonarnych. Spłacaj elastycznie.

Dodatkowe korzyści

Bezpieczne płatności

Konto Twisto nie jest powiązane z Twoim kontem bankowym, korzystasz tylko ze środków Twisto. Dane Twojej karty Twisto są dostępne tylko w aplikacji chronionej hasłem.

Inteligentne zakupy i zwrot gotówki

Zamów, sprawdź, zapłać później. Z Twisto płacisz tylko kiedy zdecydujesz się zatrzymać produkt. Ponadto masz dostęp do rabatów i cashbacku w dziesiątkach sklepów internetowych.

Dodatkowe pieniądze i czas na płatności

Twisto to Twoja poduszka finansowa. Co miesiąc masz budżet do wydania, spłatami zarządzisz elastycznie, tak jak w danym miesiącu potrzebujesz alborozłożysz płatności na raty. 

Jak się zarejestrować?
Zajmie Ci to tylko 5 minut!

Ukázka vyúčtování

Pobierz aplikację

Najprostszym sposobem na uzyskanie dostępu do konta Twisto jest aplikacja. Pobierz ją i zarejestruj się.

Ukázka vyúčtování

Zrób selfie

Podczas rejestracji poprosimy Cię o zeskanowanie dowodu osobistego i zrobienie selfie, aby potwierdzić Twoją tożsamość.

Ukázka vyúčtování

Ruszaj na zakupy

Potrzebujemy chwili, aby ocenić Twój wniosek - zwykle trwa to kilka minut. Dodaj kartę do Google/Apple Pay i ruszaj na zakupy!