Twisto Raty

Rozłóż zakupy nawet na 12 rat

  • Możesz rozłożyć każdą płatność powyżej 200 zł w kilka sekund i w dowolnym momencie.
  • Wybierasz, na ile rat chcesz rozłożyć płatność, nawet do 12 rat (RRSO 113,5%).
  • Możesz zobaczyć, ile będzie Cię to kosztowało.
  • Niespodziewane wydatki nie będą już dla Ciebie problemem.

Dlaczego warto rozłożyć płatność na raty Twisto?

Nie musisz czekać na rozłożenie płatności

Możesz rozłożyć płatność samodzielnie w 15 sekund. Nie musisz czekać na zatwierdzenie.

To niesamowicie proste

Kiedy potrzebujesz, rozkładasz płatność za pomocą kilku kliknięć i to nawet do 30 dni po zakupie. Dzięki temu łatwiej zarządzasz budżetem.

Przejrzystość w każdym calu

Z góry wiesz, ile zapłacisz. Żadnych haczyków i przykrych niespodzianek.

Jak to zrobić?

1 – Załóż konto Twisto.

2 – Zrób zakupy z Twisto za min. 200 zł.

3 – W szczegółach płatności kliknij "Rozłóż na raty".

4 – Wybierz czas spłaty: od 3 do 12 miesięcy.

5 – Sprawdź, ile będzie Cię to kosztować.

6 – Potwierdź swój wybór! Szczegóły znajdziesz w aplikacji.

Sprawdź, ile to kosztuje.

Kalkulator przedstawia symulację skorzystania ze spłaty ratalnej w ramach sublimitu ratalnego. Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny i w niektórych miejscach zostały zaokrąglone. Ostateczna wysokość rat oraz kosztów zostanie określona w harmonogramie spłaty ratalnej. RRSO wynosi 113,5%.

Kwota zamówienia

400 zł

200 zł

5 000 zł

Liczba miesięcznych rat

5

3 miesiące

12 miesięcy

Płacisz miesięcznie

Łącznie zapłacisz

Dodatkowo zapłacisz

Kalkulator przedstawia symulację skorzystania ze spłaty ratalnej w ramach sublimitu ratalnego. Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny i w niektórych miejscach zostały zaokrąglone. Ostateczna wysokość rat oraz kosztów zostanie określona w harmonogramie spłaty ratalnej. RRSO wynosi 113,5%.

Dołącz do Twisto i pobierz aplikację!

Sprawdź, co możesz zyskać:

  • Więcej możliwości dzięki dodatkowym środkom na zakupy.
  • Wygodę. Wszystkie transakcje Twisto opłacasz za jednym razem.
  • Płacisz wszędzie wirtualną kartą Twisto.
  • Bezpieczeństwo - szczegóły karty Twisto dostępne są tylko w aplikacji.
  • Zarządzaj większymi płatności, tak jak wolisz.

Z Twisto Twój budżet będzie taki, jak chcesz

W jaki sposób Twisto pomoże Ci w zarządzaniu budżetem?

Sprawdź na blogu
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z rat z Twisto?

Możliwość rozłożenia zakupu na raty ma jedynie część Klientów Twisto. Limit ratalny przyznawany jest na podstawie indywidualnej analizy zdolności kredytowej każdego Klienta oraz jego historii współpracy z Twisto, m.in. długości współpracy i terminowości spłat.

Czy mogę spłacić raty wcześniej?

Tak, w każdym momencie możesz nadpłacić dowolną kwotę rat. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta (na czacie w koncie, pod numerem 22 263 02 10 lub na kontakt@twisto.pl). Napisz, o który zakup chodzi i jaką kwotę chcesz spłacić, a my poinstruujemy Cię na jaki rachunek dokonać wpłaty i dokonamy rekalkulacji kosztów odsetek.

Jaka jest maksymalna kwota, którą mogę rozłożyć na raty?

Maksymalna kwota, którą możesz rozbić na raty to Twój limit ratalny. Jego wysokość możesz sprawdzić po zalogowaniu do aplikacji (w sekcji “więcej” -> “Zapłać w ratach”) lub w przeglądarce (sekcja “Raty”). Możesz też rozbijać na raty mniejsze kwoty. Każdy kolejny zakup rozłożony na raty, pomniejszy kwotę dostępnego limitu ratalnego. Jednocześnie, każda spłacona rata powiększy Twój limit.

Jaka jest minimalna kwota, która mogę rozłozyć na raty?

Możesz rozłożyć na raty transakcję o wartości co najmniej 200 zł. Maksymalna kwota, którą możesz rozbić na raty to równowartość Twojego limitu ratalnego

Czy mogę rozbić na raty transakcję w obcej walucie?

Tak. Przy zaksięgowaniu transakcji zawsze dokonujemy jej przewalutowania na złote. Jeśli kwota przewalutowanej transakcji wynosi co najmniej 200 zł, wówczas możesz ją rozbić na raty.

Na ile rat mogę rozbić transakcję?

Możesz rozbić transakcję na od 3 do 12 rat (czyli na okres od 3 do 12 miesięcy).

Ile kosztuje rozłożenie transakcji na raty?

Dokładny koszt rozłożenia na raty danej transakcji oraz RRSO możesz sprawdzić w aplikacji zanim się na to zdecydujesz.

Jakiego rodzaju transakcje mogę rozbić na raty?

Na raty możesz rozbić każdą transakcję wykonaną za pośrednictwem Twisto, wliczając w to transakcje kartą Twisto, transakcje z Twisto Pay (jednorazowe zakupy w sklepach partnerskich) oraz Twisto Split. Transakcja musi wynosić co najmniej 200 zł i zostać zaksięgowana.

Jak sprawdzić zestawienie transakcji rozłożonych na raty?

Aby sprawdzić zestawienie transakcji rozłożonych na raty, zaloguj się do konta online lub otwórz aplikację Twisto. Wejdź w sekcję “Raty” (na stronie) lub “Więcej”, a następnie “Raty” w aplikacji. Poszczególne transakcje rozłożone na raty zobaczysz też na stronie głównej konta online i aplikacji.

W jaki sposób spłacić ratę?

Na koniec miesiąca tradycyjnie prześlemy Ci rachunek do uregulowania. Będzie w nim uwzględniona również miesięczna rata. Od momentu wystawienia masz czas do 15. dnia miesiąca na jego uregulowanie. Jeżeli chcesz spłacić ratę wcześniej - skonktaktuj się z nami (na czacie w koncie, pod numerem 22 263 02 10 lub na kontakt@twisto.pl).

Czy mogę odłożyć spłatę rat na kolejny miesiąc podobnie jak robię to z innymi płatnościami?

Tak, rata za dany miesiąc zostanie doliczona do Twojego miesięcznego rachunku od Twisto. Gdy go otrzymasz, możesz zdecydować czy chcesz go uregulować, czy przesunąć wybraną kwotę na następny okres rozliczeniowy. Nie ma jednak możliwości przesunięcia na następny miesiąc pojedynczej raty.

Dlaczego nie mogę skorzystać z Twisto Raty?

Opcja płatności ratalnych jest obecnie udostępniona tylko dla wybranej grupy Klientów, którzy mają wystarczająco długą historię współpracy z Twisto i pozwala im na to zdolność kredytowa. Zamierzamy rozszerzać tę grupę w przyszłości. Będziemy o tym informować Klientów.

Dlaczego nie mogę rozłożyć danej transakcji na raty?

Zgodnie z regulaminem usługi, rata lub suma rat, które zapłacisz w danym okresie, nie może być wyższa niż 1/12 Twojego sublimitu ratalnego. Jeśli wartość transakcji jest relatywnie niska, spróbuj podzielić ją na większą liczbę rat.

Jaka jest różnica między limitem kredytowym, sublimitem płatniczym i sublimitem ratalnym?

Limit kredytowy udzielony na podstawie Umowy Twisto Kredyt i Raty składa się z sublimitu płatniczego, do wysokości którego Klient może dokonywać transakcji określonych w tej umowie oraz sublimitu ratalnego, do wysokości którego Klient może obejmować spłatą ratalną wybrane transakcje w kwocie nie niższej niż 200 zł lub jej równowartości. W ramach sublimitu ratalnego Klient może rozłożyć spłatę wybranej transakcji na 3 do 12 miesięcznych rat. Wysokość i terminy płatności poszczególnych rat określa harmonogram przekazywany w momencie skorzystania ze spłaty ratalnej. Każde objęcie transakcji spłatą ratalną obniża dostępny sublimit ratalny i jednocześnie odnawia sublimit płatniczy o kwotę tej transakcji.

Na czym polega symulacja dostępna w kalkulatorze?

Kalkulator przedstawia symulację skorzystania ze spłaty ratalnej w ramach sublimitu ratalnego. Wyliczenia dokonane za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny. Ostateczna wysokość rat oraz kosztów zostanie określona w harmonogramie spłaty ratalnej. RRSO wynosi 113,5% przy założeniu, że transakcje dokonane w ciężar sublimitu płatniczego są spłacane w terminie spłaty, a sublimit ratalny w wysokości 500 zł jest wykorzystany w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy w pełni poprzez rozłożenie spłaty tej kwoty na 3 miesięczne raty. Ostateczna wysokość kosztów zależy od faktycznego wykorzystania limitu kredytowego. Klient nie ponosi kosztów w przypadku braku korzystania z limitu kredytowego.

Savings icon

Sublimit ratalny jest częścią Twojego limitu od Twisto. Przedstawiony przykład reprezentatywny dotyczy kredytu konsumenckiego (limitu), udzielonego na podstawie Umowy Twisto Kredyt i Raty: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 113,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8400 zł (w tym: sublimit płatniczy 2000 zł, sublimit ratalny 6400 zł), całkowity koszt kredytu: 3343,20 zł (w tym prowizja naliczona obliczona z góry dla całego okresu obowiązywania umowy 136,10 zł, która w przypadku ziszczenia się warunków zawieszających określonych w umowie staje się prowizją należną w odpowiedniej części na rzecz Twisto Polska sp. z o.o., prowizja należna 1,61 zł, oprocentowanie stałe: 20,5%), całkowita kwota do spłaty: 11743,20 zł, okres obowiązywania umowy: 365 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.05.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę - Twisto Polska sp. z o.o.