KUP TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

Zapłać do 45 dni. Zupełnie za darmo

Szykują się zakupy, a Tobie akurat zabrakło pieniędzy? A może wolisz sprawdzić produkt, zanim za niego zapłacisz? Przesuń płatność za dowolny zakup w sklepie internetowym lub stacjonarnym do 15. dnia kolejnego miesiąca. Za darmo.

Zarejestruj się
JAK TO DZIAŁA

Najwygodniejszy sposób kupowania

01 — Zarejestruj się online

Przyznamy Ci bezpłatny miesięczny limit na wydatki. Możesz z niego korzystać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

02 — Rób zakupy tak, jak lubisz

Możesz robić zakupy w każdym sklepie internetowym lub stacjonarnym (w planie Space) i płacić za nie kartą Twisto. Wydatki możesz śledzić na bieżąco w aplikacji lub po zalogowaniu na konto online.

03 — Ureguluj należność

Na koniec miesiąca w aplikacji oraz w mailu znajdziesz podsumowanie wydatków. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni, żeby uregulować należność. I tak co miesiąc, zupełnie za darmo!

Instaments in app with 3 clicks

Co zyskujesz z Twisto

Najbezpieczniejsze płatności

Robiąc zakupy korzystasz z limitu od Twisto, a nie własnych środków. Jeśli postanowisz oddać produkt do sklepu, nie musisz czekać na zwrot pieniędzy.

Odroczona płatność

Niektóre wydatki są niespodziewane. Z Twisto możesz zapłacić za każdy zakup i usługę w późniejszym terminie. Kiedy będzie Ci wygodnie. Dowiedz się więcej

W każdym sklepie

Z kartą Twisto (wirtualną lub fizyczną) możesz przesunąć na później płatność w niemal każdym sklepie internetowym i stacjonarnym, który akceptuje Mastercard. Dowiedz się więcej