TWISTO SPLIT

Dziel wydatki ze znajomymi jednym kliknięciem. Bez względu na to czy mają Twisto.

Korzystaj z Twisto i skończ z kłopotliwymi rozliczeniami.

JAK TO DZIAŁA

Płać po swojemu, dziel rachunki po swojemu!

01 — Załóż konto Twisto

Pobierz aplikację Twisto i zarejestruj się. To zajmie kilka minut. Funkcję Twisto Split znajdziesz w apce. Od 1 października 2020 r. Split będzie dostępny wyłącznie w planie Space.

02 — Podziel płatność

Dzięki Twisto Split podzielisz rachunek ze znajomymi jednym kliknięciem. Twoi przyjaciele dostaną powiadomienie w apce, mailem lub SMS-em, jeśli nie mają jeszcze Twisto.

03 — Zaczekaj chwilkę

Twoi znajomi będą mieli 7 dni żeby zapłacić swoją część rachunku. Po tym czasie nieuregulowana płatność wróci do Ciebie. Sprawdż plany

Split your bill with your friends
SPLITUJ ZAWSZE GDY POTRZEBUJESZ

Kiedy przyda Ci się Twisto Split?

Wyjście z przyjaciółmi
Wyjście z przyjaciółmi
Wakacje
Wakacje
Zrzutka na prezent
Zrzutka na prezent
Wspólny lunch
Wspólny lunch
Rodzinny zakup
Rodzinny zakup
PŁAĆ PO SWOJEMU

Co zyskujesz z Twisto?

Wybierasz, kiedy zapłacisz

Na koniec miesiąca podsumujemy Twoje wydatki w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Jeśli wolisz – możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej. Bez dodatkowych kosztów!

Wydłużasz płatność

Jeśli będzie Ci wygodniej, możesz zwrócić tylko 10 proc. wartości wydatków. Pozostałą kwotę przesuniesz na później. W aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże. Ty decydujesz.

Bezpłatna karta i konto

Korzystanie z apki i karty Twisto nic Cię nie kosztuje. Nie narzucamy Ci limitu transakcji, które musisz wykonać, by karta była za darmo!