TWISTO CASH

Przelew z Twisto prosto na konto bankowe

Potrzebujesz pieniędzy na koncie bankowym, a może wypłaty z bankomatu? Zdecyduj w aplikacji ile potrzebujesz, a my przelejemy wybraną kwotę na Twoje konto. Zupełnie za darmo.

Zarejestruj się

Jak to działa?

Account overview and card in mobile app

01 – Wybierz funkcję “Twisto Cash”

Znajdziesz ją w zakładce “Więcej”. Podamy Ci również informację o wysokości kwoty, którą możesz przelać na konto bankowe (maksymalnie do wysokości niewykorzystanego limitu miesięcznego).

Account overview and card in mobile app

02 – Przelej tyle, ile potrzebujesz

Wskaż suwakiem, jaką kwotę chcesz przelać na konto bankowe. Zanim to zrobisz, upewnij się, czy wskazany numer konta bankowego jest aktualny. Niestety na razie nie ma możliwości jego zmiany.

Account overview and card in mobile app

03 – Pieniądze są w drodze

Pieniądze trafią na Twoje konto bankowe w ciągu 1-2 dni roboczych. Przelana kwota pojawi się w zestawieniu miesięcznych wydatków z Twisto. Spłać ją na koniec miesiąca lub rozłóż na raty.

Poznaj korzyści

Wszystko pod kontrolą

Zupełnie za darmo

Potrzebujesz gotówki? Z Twisto Cash możesz przelać pieniądze na swoje konto bankowe zupełnie za darmo, a potem wypłacić z bankomatu.

Szybko i bez formalności

Wystarczy kilka kliknięć. Pieniądze od Twisto trafią na Twoje konto bankowe w ciągu 1-2 dni roboczych.

Elastyczna spłata

Wydatki z Twisto Cash możesz spłacić do 15. dnia następnego miesiąca zupełnie za darmo. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, rozłóż płatność nawet na 12 rat. Koszt pokażemy Ci w aplikacji.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Twisto Cash?

Twisto Cash to zupełnie nowa funkcjonalność, dzięki której możesz przelać pieniądze na swoje konto bankowe w ramach dostępnego limitu miesięcznego. Zupełnie za darmo. Na razie wprowadzamy ją wyłącznie pilotażowo, dla wybranych użytkowników systemu iOS.

Kto może przelać środki?

Obecnie z usługi Twisto Cash mogą korzystać użytkownicy urządzeń iOS, którzy biorą udział w pilotażu. Wkrótce planujemy rozszerzenie funkcjonalności i udostępnienie jej kolejnym klientom.

Na jaki numer konta można przelać pieniądze?

Pieniądze można przelać wyłącznie na konto, które posłużyło do weryfikacji konta Twisto podczas rejestracji (konto z którego dokonany został przelew weryfikacyjny). Obecnie nie ma możliwości zmiany numeru konta. Pracujemy nad tym, aby było to możliwe w przyszłości. Dlatego przed dokonaniem przelewu upewnij się, czy numer konta, który posiadamy jest aktualny.

Czy mogę wybrać na jaki numer konta zostaną przelane środki?

Nie ma możliwości wybrania numeru konta, na który trafią środki. Środki mogą zostać przelane na numer konta, z którego podczas rejestracji dokonałeś/dokonałaś przelewu weryfikacyjnego.

Jaką kwotę mogę przelać?

Możesz przelać dowolną kwotę, do wysokości niewykorzystanego limitu miesięcznego. Wysokość przelewanej kwoty możesz ustalić suwakiem w aplikacji.

Kiedy otrzymam środki na konto?

Środki trafią na Twoje konto w ciągu 2 dni roboczych. Jeżeli złożysz dyspozycję do 14:00, to najprawdopodobniej przelew zostanie zrealizowany tego samego dnia. W przypadku, gdy dokonasz tego po 14:00, to środki trafią na Twoje konto w najbliższym dniu roboczym.

Czy Twisto Cash jest bezpłatne?

Tak, korzystanie z Twisto Cash jest darmowe.

Czy mogę podzielić transakcję Twisto Cash na raty?

Tak, transakcję możesz podzielić nawet do 12 rat. Będzie to możliwe, gdy transakcja pojawi się w miesięcznym zestawieniu rachunków Twisto - czyli po zleceniu przelewu lub zaksięgowaniu się transakcji.

Kiedy należy spłacić transakcję Twisto Cash?

Transakcja Twisto Cash, jak każda inna, zostanie dodana do Twojego miesięcznego rachunku (w miesiącu, w którym zostanie zaksięgowana). Na spłatę masz czas do 15. dnia kolejnego miesiąca. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, możesz rozbić transakcję na raty.