APPLE PAY

Płać po swojemu.
Z Apple Pay

Ciesz się wygodą i bezpieczeństwem jakie dają płatności Apple Pay. W sklepach internetowych i stacjonarnych.

Zarejestruj się
JAK TO DZIAŁA

Jak płacić Apple Pay?

01 — Zarejestruj się w Twisto

To zajmie tylko kilka minut. Wybierz plan Space i wypróbuj go przez pierwszy miesiąc za darmo (później za 19,99 zł mies.).

02 — Dodaj kartę wirtualną do Apple Pay

Od razu po rejestracji w swojej aplikacji znajdziesz kartę wirtualną gotową do zakupów! Wejdź w sekcję “Karta” i dodaj ją do Apple Pay jednym przyciskiem.

03 — Płać smartfonem w sklepach stacjonarnych

Zbliż iPhone'a lub Apple Watch do terminalu w sklepie i potwierdź płatność za pomocą Touch ID lub Face ID.

04 — Kupuj bezpiecznie w sieci

Wybierz Apple Pay jako metodę płatności w sklepie internetowym lub aplikacji. Potwierdź płatność Touch ID lub Face ID albo sfinalizuj ją w swoim iPhone lub Apple Watch..

Dlaczego płatności z Apple Pay są bezpieczne?

Płatności Apple Pay są bardzo wygodne i bezpieczne. Po dodaniu karty do wirtualnego portfela, dane karty są zapisywane dzięki tokenizacji. Oznacza to, że zostaje wygenerowany unikalny numer, czyli token, który pozwala zrealizować płatność. Dlatego terminale płatnicze nie odczytują numeru karty, a jedynie cyfrowy odcisk palca. Ponadto każda płatność mobilna musi być potwierdzona za pomocą Touch ID lub Face ID, dzięki czemu jesteś bezpieczny nawet jeśli zgubisz telefon.

KORZYŚCI

Z Twisto możesz żyć i płacić po swojemu

Kupuj teraz, płać kiedy chcesz

Z Twisto możesz robić zakupy przez cały miesiąc do ustalonego limitu, a należność za nie uregulować dopiero 15 dnia następnego miesiąca. Zupełnie za darmo.

Kontroluj wydatki

Od razu po dokonaniu transakcji otrzymasz powiadomienie. W aplikacji sprawdzisz wydatki za dowolny okres z podziałem na kategorie.

Oszczędzaj na zakupach

Twisto daje Ci do 10% zwrotu (cashback) za zakupy w ponad 800 popularnych sklepach internetowych. W planie Space transakcje w zagranicznych sklepach o wartości do 3 tys. zł miesięcznie przeliczymy dla Ciebie po najlepszym kursie, bez opłat i prowizji.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję karty Twisto, aby korzystać z Apple Pay?

Aby korzystać z Apple Pay niezbędna jest karta Twisto w planie Space. Jeśli korzystasz z planu Space możesz podpiąć do Apple Pay kartę wirtualną i plastikową. Nie ma możliwości podpięcia do Apple Pay karty wirtualnej w planie Online. Więcej informacji o taryfach znajdziesz w naszym cenniku - www.twisto.pl/poznaj/plany-taryfowe/

Jakie urządzenia obsługują płatności Apple Pay?

Płatności zbliżeniowe Apple Pay są obsługiwane przez iPhone SE, iPhone 6 i wyższe modele oraz przez Apple Watch.

Co mam zrobić, jeśli Apple Pay nie działa?

Upewnij się, że jesteś użytkownikiem planu Space i że Twoja karta została dodana do Apple Pay. W razie dalszych problemów skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, dzwoniąc na numer 22 263 02 10.

Czy mogę dodać kartę Twisto to kilku urządzeń Apple?

Tak, możesz dodać kartę Twisto do dowolnej liczby urządzeń.

Czy muszę płacić za Apple Pay?

Korzystanie z Apple Pay jest bezpłatne. Usługa ta dostępna jest w planie Space, który dla nowych klientów jest przez pierwszy miesiąc zupełnie za darmo. Standardowa cena to 19,99 zł mies. Więcej o dostępnych planach znajdziesz tutaj www.twisto.pl/poznaj/plany-taryfowe/

Czy zobaczę historię transakcji wykonanych z użyciem Apple Pay?

Tak, możesz zobaczyć je w aplikacji Twisto lub Apple Wallet.

Co zrobić gdy zgubiłem / ukradziono mi telefon z Apple Pay?

W takiej sytuacji użyj aplikacji iCloud, aby usunąć kartę z urządzenia lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Twisto pod numerem telefonu 22 263 02 10.