Płać po swojemu
telefonem

Zostaw portfel w domu. Płać za zakupy telefonem lub smartwatchem, które zawsze masz przy sobie. Płatności mobilne są dostępne w planie Space.

Download from the App Store Now at Google play Huawei Appgallery
ZOSTAW KARTĘ W DOMU

Aktywuj płatności mobilne w Twojej apce Twisto.

Logo Google pay

Telefon z systemem Android i NFC

Wybieram Google Pay
Logo Apple pay

Telefon z systemem iOS i NFC

Wybieram Apple Pay
JAK TO DZIAŁA

Płać po swojemu, kiedy chcesz

01 — Wybierz plan Space

Jeśli nie masz jeszcze Twisto, zarejestruj się. To zajmie kilka minut. Pobierz aplikację Twisto. Uruchomimy dla Ciebie plan Space, który będzie bezpłatny przez pierwsze 3 miesiące.

02 — Wybierz Apple Pay albo Google Pay

Od razu po rejestracji otrzymasz bezpłatną kartę wirtualną. Znajdziesz ją w sekcji “Karta” w aplikacji. Nadaj jej PIN i dodaj do Apple Pay lub Google Pay.

03 — Wirtualny portfel

Jeśli chcesz, do wirtualnego portfela Apple Pay lub Google Pay możesz też dodać plastikową kartę Twisto, albo obie karty.

Add a virtual card to Apple Pay/Google Pay
DLACZEGO TWISTO?

Z Twisto płacisz po swojemu!

Odroczone płatności

Otrzymasz miesięczny limit na zakupy. Płać z Twisto kiedy chcesz. Należność za zakupy możesz uregulować do 15 dnia następnego miesiąca. Bez dodatkowych kosztów.

Kategoryzacja wydatków

Każda transakcja z Twisto jest natychmiast księgowana w aplikacji i przypisywana do jednej z 20 kategorii. Dzięki temu masz swoje wydatki pod kontrolą. Możesz również dodać zdjęcie paragonu i zapisać je w aplikacji.

Najlepszy kurs wymiany

Z Twisto możesz płacić w zagranicznych sklepach i cieszyć się najbardziej korzystnym kursem wymiany. Wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard. Bez opłat i prowizji.