Zyskaj do 200 zł zwrotu za zakupy spożywcze

Płać kartą Twisto w sklepach spożywczych. Zwrócimy Ci 5% wydatków, nawet do 200 zł! To nie wyprzedaż, to zakupy z Twisto.

Płać kartą Twisto w sklepach spożywczych. Zwrócimy Ci 5% wydatków, nawet do 200 zł! To nie wyprzedaż, to zakupy z Twisto.!

JAK TO DZIAŁA

Najwygodniejsze płatności

01 —

Kartą Twisto możesz płacić wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard. Także za zakupy spożywcze w sklepach tradycyjnych i online.

02 —

Jeśli nie masz jeszcze karty Twisto - zajrzyj do aplikacji, czeka tam na Ciebie karta wirtualna. Dowiedz się więcej

03 —

Zapłać kartą Twisto za zakupy spożywcze tak jak płacisz zwykłą kartą: w e-sklepie wpisz dane karty, w sklepie tradycyjnym płać zbliżeniowo lub mobilnie. Sklepy objęte promocją znajdziesz tu.

04 —

Zwrócimy Ci 5% w postaci punktów Twisto, które możesz wykorzystać na inne zakupy, ponownie płacąc kartą Twisto. Możesz zyskać do 100 zł miesięcznie - łącznie nawet 200 zł.

W jakich sklepach możesz zrobić zakupy, aby otrzymać 5% zwrotu?

Jeszcze więcej zalet

Bezpieczne zakupy w sieci

Kartą Twisto możesz bezpiecznie kupować online w każdym sklepie, który akceptuje Mastercard. Masz do 45 dni na sprawdzenie produktu. Bez żadnych kosztów. Każdy zakup jest objęty procedurą chargeback. W każdej chwili możesz też zablokować i odblokować kartę w aplikacji.

Płacisz kiedy chcesz

Z Twisto możesz kupić teraz, a zapłacić później. Przez aplikację możesz przesunąć dowolną płatność do 45 dni lub podziel na 3 miesięczne raty. Za darmo. Jednym przyciskiem!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co zrobić żeby skorzystać z cashback w sklepach spożywczych?

Po prostu ruszaj na zakupy i płać kartą Twisto! Funkcja cashback jest już aktywna, nie musisz nic robić by ją włączyć. Sprawdź regulamin promocji

W jakich sklepach mogę robić zakupy, aby otrzymać 5% zwrotu?

Listę sklepów znajdziesz tutaj. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2021 r.

W jaki sposób mogę wykorzystać punkty cashback?

Punkty można wykorzystać do kolejnych zakupów z Twisto. Zapłać za dowolny zakup kartą Twisto, następnie spłać go punktami. 1 punkt = 1 zł. Po zaksięgowaniu płatności należy wybrać płatność, którą chce się opłacić, kliknąć "zapłać" i wybrać płatność punktami.

Gdzie jest moja karta Twisto?

W aplikacji, w zakładce “Karta” czeka na Ciebie gotowa do użycia karta wirtualna. Możesz nią płacić w każdym sklepie internetowym, a po dodaniu do Apple Pay lub Google Pay - w sklepach stacjonarnych. Wszystkie informacje o karcie Twisto znajdziesz tutaj.

Jakie są inne zalety Twisto?

Aplikacja Twisto umożliwia też bezpłatne przesunięcie płatności do 45 dni za darmo, podzielenie płatności na 3 raty za 0 zł oraz rozłożenie wydatku na klasyczne raty do 12 miesięcy. O innych funkcjach Twisto możesz przeczytać tutaj.