Twisto to coś więcej niż tylko praca

Nasza miedzynarodowa załoga ma wspólny cel: ułatwić płatności naszym klientom, aby mogli zarządzać swoim domowym budżetem. Pracujemy nad jego osiągnięciem w bardzo przyjaznej atmosferze!

Fialové pozadí

Żyjemy po swojemu, ale łączą nas wspólne wartości.

SZACUNEK • Do każdego

Wszyscy jesteśmy sobie równi. Odnosimy się z szacunkiem do klientów i do siebie nawzajem. Szanujemy także naszą planetę, dlatego do końca 2024 r. całkowicie zrezygnujemy z wydawania plastikowych kart.

OTWARTOŚĆ • Rozmawiamy

Jesteśmy uczciwi i zawsze mówimy prawdę. Po prostu.

ZAUFANIE • Ufamy sobie

Ufamy sobie nawzajem. Robimy wszystko, aby zasłużyć na zaufanie naszych klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ • Nie boimy się

Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co robimy. Nie boimy się podejmowania decyzji i popełniania błędów – uczymy się na nich.

POZNAJ NAS

Za sterami

Michal Šmída
Michal

Founder & CEO

Renata Salata
Renata

CCO

Adam Miziołek
Adam

Country manager Twisto Polska

Viktor Stískala
Viktor

Founder & CTO

Michal Kročil
Michal

CRO

Ondřej Vejdovec
Ondřej

CFO

ikona twisto splátek

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz, kogo brakuje w naszej załodze.

Spinning red cirlce Spinning yellow circle Green triangle

“Praca w fintechu to wiele wyzwań i możliwości. W Twisto zajmuje się automatyzacją działań marketingowych, czyli analizą zachowań klientów oraz komunikacją w wielu kanałach – e-mail, push i innych. Wiedza o tym, jakie wymagania mają użytkownicy sprawia, że możemy jeszcze lepiej dopasować produkt do ich oczekiwań.”

Maciej Ćwikłowski, Marketing Automation Specialist

“Twisto daje niesamowite możliwości rozwoju zawodowego. Jesteśmy odważni i stale próbujemy nowych rozwiązań. Rok w Twisto to, pod względem doświadczenia zawodowego, jak pięć lat pracy w innej firmie”.

Agnieszka Jabłońska-Twaróg, International Marketing Communications Manager

“W Twisto przy tworzeniu kolejnych produktów zawsze stawiamy na innowacyjność jak i sprawdzone rozwiązania, tak aby być najbliżej naszych Klientów. Razem z moim zespołem zajmujemy się odpowiedzią na te potrzeby, jest to ogromne wyzwanie - każdy dzień jest inny, ale każdy kończy się równie satysfakcjonująco.”

Piotr Kamoda, Product Manager

“Twisto nie jest tylko kolejną metodą płatności. Nasza współpraca z partnerami ma im zawsze pomóc w osiągnięciu wcześniej ustalonych celów biznesowych. I to jest właśnie jedna z największych zaleta pracy w Twisto - kontakt z drugim człowiekiem, odpowiadanie na oczekiwanie naszych partnerów, a w konsekwencji stała nauka i rozwój - nie stoimy w miejscu!”

Krzysztof Andruszkiewicz, Head of Sales