Twisto to coś więcej niż tylko praca

Nasza miedzynarodowa załoga ma wspólny cel: ułatwić płatności naszym klientom, aby mogli zarządzać swoim domowym budżetem. Pracujemy nad jego osiągnięciem w bardzo przyjaznej atmosferze!

Fialové pozadí

Żyjemy po swojemu, ale łączą nas wspólne wartości.

SZACUNEK • Do każdego

Wszyscy jesteśmy sobie równi. Odnosimy się z szacunkiem do klientów i do siebie nawzajem. Szanujemy także naszą planetę, dlatego do końca 2024 r. całkowicie zrezygnujemy z wydawania plastikowych kart.

OTWARTOŚĆ • Rozmawiamy

Jesteśmy uczciwi i zawsze mówimy prawdę. Po prostu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co robimy. Nie boimy się podejmowania decyzji i popełniania błędów – uczymy się na nich.

ZAUFANIE • Ufamy sobie

Ufamy sobie nawzajem. Robimy wszystko, aby zasłużyć na zaufanie naszych klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ • Nie boimy się

Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co robimy. Nie boimy się podejmowania decyzji i popełniania błędów – uczymy się na nich.

Michal Šmída
CEO

Michal Šmída

Był taki czas, kiedy nikt nie wiedział o kup teraz, zapłać później. Michał cierpliwie wszystko wyjaśniał i nieustannie pracował nad dalszym rozwojem Twisto. I tak się zaczęła nasza przygoda. Teraz jesteśmy w Polsce i razem z australijskim Zipem zmierzamy dalej.

Marta Fijka
Team Leader of Customer Care

Marta Fijka

Marta do Twisto dołączyła w 2021 r. i od razu się polubiliśmy! Jako Team Leader Marta zarządza pracami zespołu Customer Care, który ma bezpośredni kontakt z naszymi klientami. Jak sama o sobie mówi jest zdecydowaną domatorką i jej idealny wieczór to “Przyjaciele” w telewizorze, makaron na talerzu i kot u boku!

Piotr Gralec
Head of Customer Care

Piotr Gralec

Piotrek jest z nami prawie od początku, czyli od 2019 r. W Twisto odpowiada za zespół Customer Care - dział obsługi klienta oraz windykacji. Po pracy Piotrka można spotkać z książką w ręku lub na meczu piłki nożnej!

Spinning red cirlce Spinning yellow circle Green triangle