Chcesz sprawdzić Twisto w Twoim sklepie?

Napisz do nas

Jak działa Twisto?

Twisto opiera swoje działanie o zestawy zaawansowanych technologicznie algorytmów odpowiedzialnych za ocenę wiarygodności klienta i na tej podstawie podejmuje decyzję o przyjęciu zlecenia dokonania płatności w jego imieniu. Zanonimizowany profil klienta jest oceniany dzięki mocy silnika Big Data o nazwie "Nikita".

Czy Twisto jest bezpieczne?

Twisto nie potrzebuje żadnych wrażliwych danych aby podjąć decyzję o udostępnieniu płatności klientowi, więc nie wnosi żadnego ryzyka związanego z kradzieżą tych danych lub kradzieżą tożsamości klienta. Silnik Nikita, który jest podstawą działania Twisto gwarantuje najwyższej jakości zabezpieczenia przeciw oszustwom oraz właściwą ocenę ryzyka. Dzięki temu przenosi ryzyko transakcyjne ze sklepu na Twisto.

Jak szybko pieniądze trafiają na konto sklepu?

Twisto wykonuje płatność w momencie, w którym klient jest zaakceptowany przez nasz system. To oznacza, że pieniądze są na koncie sklepu następnego dnia roboczego, około południa.

Jak szybko Twisto jest w stanie podjąć decyzję o tym czy ufać klientowi?

Algorytmy sprawdzające wiarygodność klienta są niesamowicie szybkie. Sprawdzanie trwa mniej niż sekundę.

Jaki jest koszt korzystania z usług Twisto dla sklepu internetowego?

Technologia Twisto jest bardzo efektywna dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów uczenia maszynowego, dzięki temu korzystanie z niej może być tańsze niż w przypadku zwykłych bramek płatności. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę dopasowaną do twojej branży i skali działania.

Co dzieje się kiedy klient nie może skorzystać z płatności Twisto?

Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny klientowi zdarzy się być odrzuconym przez algorytmy Twisto zostanie on przekierowany z powrotem do widoku wyboru metod płatności w sklepie. Wszystkie pozostałe metody będą wtedy dostępne, aby klient mógł wykonać płatność.

Jak Twisto radzi sobie z anulowanymi zamówieniami lub zwrotami?

Jeśli klient zdecyduje o zwrocie zamówienia według zasad określonych w regulaminie sklepu i sklep przyjmie zwrot, zarządzający sklepem może wystąpić o anulowanie finansowania. Nie ma znaczenia czy klient zwrócił całe zamówienie, czy tylko jego część.

Na jakich platformach sklepów internetowych dostępne są płatności Twisto?

Płatności Twisto mogą być dostępne na każdej platformie sklepowej, która może wymieniać informacje za pośrednictwem API i mogą być zintegrowane z płatnościami iMoje, a niebawem również w innych bramkach płatności. Dowiedz się jak zaimplementować płatności Twisto w swoim sklepie.

Czy powinienem martwić się o dane wrażliwe moich klientów?

Twisto wykorzystuje tylko te dane klienta, które potrzebne są sklepowi w celu wykonania zamówienia. Żadne wrażliwe dane klienta nie są przetwarzane przez Twisto.

Czy oprócz Twisto mogę korzystać z innych metod płatności w moim sklepie?

Oczywiście. Jeśli jesteś zadowolony ze swojego aktualnego dostawcy usług płatniczych wszystko zostanie po staremu. Twisto będzie po prostu kolejną metodą płatności dostępną w sklepie. Twoi klienci będą cieszyli się szerszym wyborem płatności.