Płać później i oszczędzaj

Kupuj z Twisto w sklepach partnerskich i oszczędzaj na zakupach! Sprawdź nasze najlepsze promocje i zgarnij zniżki z okazji powrotu do szkoły. Kupuj z Twisto i płać w ciągu 30 dni.

Twisto mobile app

Kupuj z Twisto i oszczędzaj

Proste i bezpieczne płatności

Jak działa Twisto

01 — Wejdź na stronę sklepu partnerskiego

Zrób zakupy tak jak zwykle, a następnie przejdź do metod płatności i wybierz Twisto.

02 — Potwierdź, że chcesz zapłacić z Twisto

Poprosimy Cię o podanie numeru PESEL. Nie martw się, jest u nas całkowicie bezpieczny. Jeśli kupujesz z nami pierwszy raz, poprosimy Cię o weryfikację SMS-em.

03 — Ureguluj należność w ciągu 30 dni

Zapłacimy za Twoje zakupy do sklepu, a w mailu prześlemy Ci informację, jak uregulować należność wobec Twisto. Przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie zapłaty.

Co jeszcze potrafi Twisto

1 – Limit płatniczy na zakupy

Potrzebujesz nowego komputera, butów, a może chcesz opłacić lekcję języka angielskiego? Dołącz do Twisto, a my przyznamy Ci limit płatniczy na Twoje wydatki. Kupuj teraz, płać do 15. dnia następnego miesiąca. RRSO 0%

2 – Więcej czasu na płatności

Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na opłacenie szkolnych wydatków, po prostu pobierz aplikację i przesuń płatność! Tak, jak chcesz i potrzebujesz. Możesz wydać np. 1 000 zł i zapłacić tylko 100 zł w pierwszym miesiącu. Więcej szczegółów w FAQ.

3 – Finanse pod kontrolą

Dzięki aplikacji Twisto dowiesz się, na co wydajesz najwięcej. Automatycznie przypiszemy Twoje płatności do 20 kategorii, dzięki temu Twój budżet będzie pod kontrolą.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z Twisto jest darmowe?

Tak, korzystanie z Twisto może być zupełnie darmowe. Przez pierwsze 3 miesiące otrzymasz od nas na próbę plan Space zupełnie za darmo. Po 3 miesiącach możesz zdecydować czy chcesz go zatrzymać (za 9,99 zł miesięcznie) czy przejść do darmowego planu Online.

Gdzie mogę zarejestrować konto w Twisto?

Konto Twisto możesz założyć tutaj.

Jak działa Twisto?

To bardzo proste! Podczas zakupów wystarczy wybrać Twisto jako metodę płatności. My zapłacimy za Twoje zamówienie, a sklep przygotuje i wyśle przesyłkę od razu - zupełnie jak przy płatności gotówką. Od tego momentu masz 30 dni na opłacenie swojego zamówienia. Dzięki temu masz wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie zakupionych produktów. Jeśli nie będą pasować, wystarczy je zwrócić i nic za nie nie płacić!

Jaki jest koszt przesunięcia spłaty w ramach Twisto Kredyt?

Koszt przesunięcia na następny okres rozliczeniowy dla każdych 100 zł na wynosi 4,25 zł. Poniesiesz ten koszt wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się odroczyć płatność na kolejny okres rozliczeniowy. Nic nie płacisz za samą możliwość odroczenia.

Jakie jest RRSO dla Twisto Kredyt?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Twisto Kredyt wynosi 63,63%. Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład przy całkowitej kwocie kredytu 1500 zł - oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł.