Więcej czasu na płatności

Kup wszystko, czego potrzebujesz do szkoły i odrocz płatność do 10 miesięcy, tak jak potrzebujesz. Z Twisto zapłacisz tylko 10% w pierwszym miesiącu, resztę w trakcie roku szkolnego.

Pobierz aplikację
qr kód

Pobierz aplikację

Pobierz z App Store Dostępne w Google Play Huawei Appgallery
Twisto mobile app
JAK TO DZIAŁA

Płać po swojemu!

01 — Pobierz aplikację Twisto

Zarejestruj się w Twisto, zajmie Ci to tylko kilka minut!

02 — Kupuj z Twisto

Zrób szkolne zakupy i zapłać za nie kartą Twisto lub wybierz Twisto jako metodę płatności.

03 — Zapłać tylko 10%

Po otrzymaniu rachunku zapłać tylko 10% a resztę w trakcie roku szkolnego.

Sprawdź koszt odroczenia płatności

Wybierz kwotę, którą chcesz odroczyć przesuwając suwak.

ILE TO KOSZTUJE?

25 zł

10 000 zł

Prowizja

Savings icon

Reprezentatywny przykład dla produktu kredyt konsumencki – limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy Twisto Kredyt: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 63,63%, całkowita kwota kredytu 1 500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł, okres obowiązywania Umowy Twisto Kredyt – 121 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę - Twisto Polska sp. z o.o.

Co jeszcze potrafi Twisto?

1 – Limit płatniczy na zakupy

Potrzebujesz nowego komputera, butów, a może chcesz opłacić lekcję języka angielskiego? Dołącz do Twisto, a my przyznamy Ci limit płatniczy na Twoje wydatki. Kupuj teraz, płać do 15. dnia następnego miesiąca.

2 – Finanse pod kontrolą

Dzięki aplikacji Twisto dowiesz się, na co wydajesz najwięcej. Automatycznie przypiszemy Twoje płatności do 20 kategorii - miej budżet pod kontrolą.

3 – Zniżki i promocje

Kup rzeczy do szkoły w najlepszych cenach, dzięki specjalnym ofertom Twisto i zapłać za nie do 30 lub 45 dni później. Specjalne rabaty, które przygotowaliśmy dla Ciebie, znajdziesz tutaj.

Kupuj z Twisto i oszczędzaj

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z Twisto jest darmowe?

Tak, korzystanie z Twisto może być zupełnie darmowe. Przez pierwsze 3 miesiące otrzymasz od nas na próbę plan Space zupełnie za darmo. Po 3 miesiącach możesz zdecydować czy chcesz go zatrzymać (za 9,99 zł miesięcznie) czy przejść do darmowego planu Online.

Jaki jest koszt przesunięcia spłaty w ramach Twisto Kredyt?

Koszt przesunięcia na następny okres rozliczeniowy dla każdych 100 zł na wynosi 4,25 zł. Poniesiesz ten koszt wyłącznie wtedy, gdy zdecydujesz się odroczyć płatność na kolejny okres rozliczeniowy. Nic nie płacisz za samą możliwość odroczenia.

Jakie jest RRSO dla Twisto Kredyt?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Twisto Kredyt wynosi 63,63%. Poniżej prezentujemy reprezentatywny przykład przy całkowitej kwocie kredytu 1500 zł - oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł.

Gdzie mogę zarejestrować konto w Twisto?

Konto Twisto możesz założyć tutaj.

Na czym polega Twisto Kredyt i czym różni się od konta Twisto i Twisto Free?

Każdy klient rejestrując się w Twisto podpisuje z nami umowę, która umożliwia mu korzystanie z darmowego konta z limitem kredytowym - Twisto Free. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie spłaty części bezpłatnego limitu na kolejny okres rozliczeniowy i zaakceptujesz oferowane warunki, podpiszemy z Tobą nową umowę na Twisto Kredyt. Twisto Kredyt da Ci możliwość przesunięcia również kolejnych płatności w przyszłości.

Na ile czasu zawierana jest umowa Twisto Kredyt?

Umowa Twisto Kredyt odnawiana jest automatycznie. Poinformujecie Cię mailowo o tym fakcie z wyprzedzeniem, zanim to nastąpi.

Ile kosztuje rozłożenie transakcji na raty?

Dokładny koszt rozłożenia na raty danej transakcji oraz RRSO możesz sprawdzić w aplikacji zanim się na to zdecydujesz.

Co dzieje się po 121 dniach?

Po zakończeniu 121 dniowego okresu, umowa Twisto Kredyt odnawia się automatycznie, na dotychczasowych warunkach na kolejny okres 121 dni. Dzięki temu bez przeszkód i formalności możesz przesuwać kolejne płatności, a jednocześnie korzystać z darmowego limitu w koncie. Samo przedłużenie umowy nie powoduje żadnych kosztów. Koszt poniesiesz dopiero wtedy, gdy ponownie odroczysz płatność.