Wszystkie letnie wydatki w jednej aplikacji!

Płać do 45 dni, oszczędzaj na wymianie walut i dziel większe letnie wydatki na 3 raty 0%. Sprawdź poniżej, co potrafi Twisto.

Pobierz aplikację
qr kód

Pobierz aplikację

Pobierz z App Store Dostępne w Google Play Huawei Appgallery
Twisto mobile app

Dlaczego Twisto?

Zapłać za swoje wakacyjne wydatki do 45 dni (RRSO 0%)

Nowe okulary przeciwsłoneczne? A może potrzebujesz letnich ubrań? Zrób zakupy teraz i zapłać tak jak Ci pasuje, z Twisto do 45 dni za darmo!

Podziel letnie przyjemności na 3 za 0 zł (RRSO 0%)

Większy wyjazd? Zaplanuj swoje wydatki wcześniej i zaoszczędź! Kup to, czego potrzebujesz, a płatności o wartości min. 200 zł podziel na 3 raty za 0 zł przez pierwsze 2 miesiące.

Oszczędzaj na zagranicznych wyjazdach

Płać kartą Twisto w obcych walutach i oszczędzaj 3% na każdej transakcji. Na każdym 1000 zł zaoszczędzisz aż 30 zł. Korzystny kurs walut dostępny jest dla użytkowników planu Space.

Co jeszcze potrafi aplikacja Twisto?

Więcej niż 45 dni?

Chcesz przełożyć spłatę rachunku na kolejny miesiąc? Nie ma sprawy, wystarczy kilka kliknięć! Sprawdź, jak to zrobić tutaj.

Wygodnie i bezpiecznie

Twoja karta Twisto jest chroniona podwójnym zabezpieczeniem, w każdej chwili możesz ją też zablokować w aplikacji.

Cashback

Lubisz, gdy pieniądze do Ciebie wracają? Płać z Twisto i zgarniaj do 10 proc. zwrotu za zakupy w 850 sklepach.

Jak się zarejestrować?

mobile icon

Pobierz aplikację

Przygotuj swój dowód osobisty. Zapytamy Cię o kilka informacji, ponieważ musimy się poznać.

bag icon

Wypełnij formularz

Odpowiedź na kilka pytań, a następnie poczekaj na e-mail z potwierdzeniem.

clock icon

Ruszaj na zakupy

Przyznamy Ci limit płatniczy, w ramach którego możesz płacić kartą Twisto za zakupy.

Przeczytaj, jak możesz korzystać z Twisto podczas lata

Martyna

W końcu mogłam zaplanować wymarzone wakacje w Portugalii. Za bilety lotnicze zapłaciłam wirtualną kartą Twisto, dzięki czemu transakcja była bezpieczna a rachunek mogłam podzielić na 3 raty. Naprawdę fajna opcja, gdy ma się ograniczony budżet.

Kacper

Pod koniec czerwca wybieram się na żagle ze znajomymi. Byłem zaskoczony cenami w sklepach, jednak Twisto pomogło mi nie nadwyrężyć mojego budżetu - rachunek mogę uregulować do 45 dni, a wtedy na koncie będę miał wypłatę.

Marcin

Właśnie wróciłem z krótkiej podróży do Włoch. W mniejszych miejscowościach brak kantorów czy ogromne prowizje za wypłatę z bankomatów były problemem i wiązały się z dodatkowymi opłatami ze strony banku. Jednak z kartą Twisto mogłem nie tylko wszędzie zapłacić, lecz także sporo zaoszczędziłem.

Nasi partnerzy:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z Twisto jest darmowe?

Tak, korzystanie z Twisto może być zupełnie darmowe. Przez pierwsze 3 miesiące otrzymasz od nas na próbę plan Space zupełnie za darmo. Po 3 miesiącach możesz zdecydować czy chcesz go zatrzymać (za 9,99 zł miesięcznie) czy przejść do darmowego planu Online.

Jaki kurs walutowy oferuje Twisto?

Oferujemy korzystny kurs walutowy Mastercard. W planie Space nie pobieramy żadnych opłat i prowizji. Przez pierwsze trzy miesiące użytkowania plan Space jest zupełnie darmowy. Potem koszt to 9,99 zł miesięcznie. Plan Online jest bezpłatny. Użytkownicy planu Space na każdej transakcji oszczędzają 3%. Płatność należy wykonać tak jak zwykle, a karta automatycznie dokona przewalutowania ze złotówek na inną walutę.

Gdzie mogę znaleźć regulamin promocji?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.