Za dużo
wydatków
w święta?

Kup teraz, zapłać później

Zarejestruj się i odbierz aż  100 zł na start

> OKRES SPŁATY DO 45 DNI
> PROSTY WNIOSEK
> 0% RRSO

Jak działa Twisto?

To bardzo proste!

01

Rejestrujesz konto
 


Składasz wniosek o kartę z limitem kredytowym. Dostajesz dostęp do bezpłatnego konta internetowego wraz z kartą płatniczą.

02

Otrzymujesz miesięczny
limit wydatków

Po pozytywnej weryfikacji wniosku otrzymujesz bezpłatny miesięczny limit na Twoje wydatki. Ustalamy go razem i dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

03

Dostajesz bezpłatną kartę


Korzystanie z konta i karty Twisto nic Cię nie kosztuje. W przeciwieństwie do banków, nie narzucamy Ci limitu transakcji, które musisz wykonać, by karta była za darmo!

04

Robisz zakupy


Z Twisto możesz robić zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą, korzystając z najkorzystniejszego kursu wymiany. Swoje wydatki kontrolujesz dzięki aplikacji.

05

Wybierasz, kiedy zapłacisz

Po 30 dniach podsumujemy Twoje wydatki w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Jeśli wolisz – możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej. Bez dodatkowych kosztów!

06

Odłóż płatność, gdy tego potrzebujesz

Jeśli tak będzie Ci wygodniej, możesz zwrócić tylko 10 proc. wartości wydatków. Pozostałą kwotę przesuniesz na później w koncie. W aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże i na tej podstawie decydujesz.

Kupuj z Twisto Pay w koncie Twisto

Jak kupić z Twisto Pay?

Wejdź w zakładkę Nasze sklepy w koncie Twisto. W sklepie wybierz Twisto Pay jako metodę płatności. Wpisując swoje dane dla zamówienia, użyj tego samego adresu e-mail, który jest Twoim loginem w koncie Twisto.

Po zakończeniu zakupu w sklepie, transakcja zostanie dodana do konta Twisto. Wartość zamówienia zostanie opłacona z Twojego miesięcznego limitu. Pamiętaj, że możesz spłacić rachunek również punktami Twisto.

Masz do 45 dni na spłatę zamówienia. Potrzebujesz więcej czasu? Nie ma problemu – odrocz spłatę indywidualnie.