Karta z limitem
kredytowym

> BEZ OPŁAT I BEZ PROWIZJI

> PROSTY DO UZUPEŁNIENIA
   WNIOSEK

> 0% RRSO

Jak działa Twisto?

To bardzo proste!

01

Rejestrujesz konto 


Składasz wniosek o kartę z limitem kredytowym. Dostajesz dostęp do bezpłatnego konta internetowego wraz z kartą płatniczą.

02

Otrzymujesz miesięczny
limit wydatków

Po pozytywnej weryfikacji wniosku otrzymujesz bezpłatny miesięczny limit na Twoje wydatki. Ustalamy go razem i dostosowujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

03

Dostajesz bezpłatną kartę

Korzystanie z konta i karty Twisto nic Cię nie kosztuje. W przeciwieństwie do banków, nie narzucamy Ci limitu transakcji, które musisz wykonać, by karta była za darmo!

04

Robisz zakupy


Z Twisto możesz robić zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą, korzystając z najkorzystniejszego kursu wymiany. Swoje wydatki kontrolujesz dzięki aplikacji.

05

Wybierasz, kiedy zapłacisz

Po 30 dniach podsumujemy Twoje wydatki w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Jeśli wolisz – możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej. Bez dodatkowych kosztów!

06

Odłóż płatność, gdy tego potrzebujesz

Jeśli tak będzie Ci wygodniej, możesz zwrócić tylko 10 proc. wartości wydatków. Pozostałą kwotę przesuniesz na później w koncie. W aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże i na tej podstawie decydujesz.

Sprawdź, co potrafi aplikacja Twisto