Chcesz sprawdzić Twisto w Twoim sklepie?

Napisz do nas

Jak działa Twisto?

Twisto płaci za Twoje zakupy i pozwala Ci sprawdzić je zanim faktycznie zdecydujesz czy produkt Ci się podoba. Nasze płatności pomogą Ci też zapłacić za Twoje zakupy jeżeli chwilowo zabraknie Ci na nie środków. Na podstawie informacji, które pozostawiasz w sklepie robiąc swoje zakupy nasze algorytmy weryfikują Twoją wiarygodność i przyznają Ci pewien limit, do którego Twisto może zapłacić za Twoje zakupy. Za ten proces odpowiada nowoczesny silnik "NIKITA", wykorzystujący technologię Big Data.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Jeśli wpłacisz na konto Twisto należność za swoje zakupy w ciągu 21 dni od dokonania transakcji Twisto świadczy usługę zupełnie za darmo! Nasza usługę finansuje wówczas sklep, w którym kupujesz. Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy później niż przed upływem 21 dni od transakcji naliczymy opłatę dodatkową. Pozwoli ona pokryć koszt kapitału , który ponosimy wykonując dla Ciebie usługę oraz koszty związane z obsługą przelewów. Będziemy informować Cię o zbliżającym się terminie płatności, aby pomóc Ci wpłacić pieniądze na czas.

Jak mogę zwiększyć swój limit na transakcje w Twisto?

Płatności Twisto na początku pomogą Ci zapłacić za twoje zakupy na kwotę od kilkunastu do kilkuset złotych. Jeśli będziesz spłacał/a należności wobec Twisto na czas Twoja wiarygodność wzrośnie, a nasze algorytmy będa podnosić limit transakcji, które będziesz mógł/mogła realizować poprzez Twisto.

Jaki dane wykorzystuje Twisto?

Twisto korzysta z danych, które i tak pozostawiasz w sklepie robiąc w nim zakupy. Dzięki zaawansowanym technologicznie algorytmom tylko na tej podstawie nasza technologia Big Data jest w stanie określić kwotę limitu na jaką kwotę możesz zlecić Twisto opłacenie zakupów.

Co zrobić jeśli nie mogę skorzystać z Twisto?

Jeśli z jakichkolwiek względów nie udało Ci się skorzystać z naszej usługi zostaniesz przekierowany do strony wyboru innych metod płatności. Nic przecież nie może przeszkodzić Ci w dokończeniu zamówienia!